M&M – korespondenční seminář a časopis MFF UK

Do deadlinu odeslání řešení pro účast na soustředění zbývá: 2 dny, 22 hodin

Vítej

M&M je korespondenční seminář pro středoškoláky. Vydáváme časopis, v němž najdeš různá témata z matematiky, fyziky a informatiky. Součástí témat jsou problémy a úlohy, nad kterými se můžeš zamyslet, experimentovat a bádat.
Zaregistruj se!

Vyřeš to!

M&M je taky soutěž. Řešení, která nám pošleš, opravíme, a dostaneš za ně body. Můžeš vyhrát zajímavé ceny, dostat se na Matfyz bez přijímaček a především, můžeš s námi jet na skvělé soustředění.

Co můžeš vyhrát?

Co je nového?

20. února 2024
Přehoupli jsme se do nového roku končícího na 4, a to je čirou náhodou i číslo nejnovějšího čísla M&M, které je touhle dobou již vesele na cestě do Vašich schránek, nebo u Vás doma. Pozdravy posílají Petr, Lída, Jidáš, Lenka, Lenka a Tom
Petr Hladík
23. ledna 2024
Milí řešitelé, omylem se nám podařilo odeslat papírovou podobu 3. čísla asi o měsíc později. Za to se velmi omluváme a doufáme, že jste si i tak číslo našli na našich webových stránkách. Zároveň příprava 4. čísla nabrala mírné zpoždění, což je obvyklé, protože většina organizátorů má zkouškové a musí přípravu čísla kombinovat s intenzivním učením (a ještě intenzivnějším slavením případných úspěchů). Z těchto důvodů jsme se rozhodli finální deadline 3. čísla o týden posunout. Řešení ke 3. číslu tak můžete odevzdávat až do 6. února.
Tomáš Domes
14. prosince 2023
Milí řešitelé, ve vašich schránkách již brzy najdete 3. číslo! Zatím si ho můžete prohlédnout na webu. Kromě toho se též můžete pokochat fotkami z proběhlého soustředění a víkendovky.
Tomáš Domes
Archiv novinek

M&M organizují převážně studenti MFF UK. Realizace projektu byla podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a Jednotou českých matematiků a fyziků. S obsahem webu M&M je možné nakládat dle licence Creative Commons Attribution 3.0.