Odměny

Největší odměnou za řešení M&M je účast na soustředění, kromě toho však každý rok oceňujeme pět nejlepších řešitelů knihou a deskovou hrou dle jejich výběru. Letos můžeš být mezi nimi i ty, stačí pilně řešit!

Tituly

Za pilné řešení semináře můžeš postupně získat různé titulyMM. Titul u tvého jména v časopisu značí, jakých úspěchů jsi za celou svoji kariéru v M&M zatím dosáhl/a. Kromě toho se s jeho dosažením vždy pojí nějaká drobná či větší odměna.

• Bc.MM (20 bodů) – propiska
  • Mgr.MM (50 bodů) – reflexní páska
  • Dr.MM (100 bodů) – hrneček
  • Doc.MM (200 bodů) – deka
  • Prof.MM (500 bodů) – mikina
  • Akad.MM (1000 bodů) – tabule s nápisem Jsi fakt borec podepsaná všemi organizátory

Přijímací zkoušky na MFF

Matematicko-fyzikální fakulta Univerzity Karlovy se rozhodla úspěšným řešitelům našeho korespondenčního semináře odpustit přijímací zkoušky. Konkrétně se to týká těch řešitelů, kteří získají za rok alespoň 100 bodů. Ti od nás dostanou „osvědčení úspěšného řešitele“, které pak mohou předložit fakultě.

Dort za článek

Autorovi nebo autorům nejlepšího otištěného článku v každém ročníku upečeme lahodný dort.