Adam Kolník

Organizuji od roku 2023.

Alžběta „Bětka“ Havelková

Alžběta Havelková
Studuji na Matfyzu učitelství matematiky a deskriptivní geometrie a hlavně deskriptíva je pro mě velkou výzvou. Ve volném čase ráda spím, piju kafe, čtu Zeměplochu a organizuji korespondenční semináře. :-) Organizuji od roku 2018.

Bedřich Said

Na MU v Brně se věnuji doktorátu z informatiky. Pracuji se senzory, protože mě baví pozorovat svět za hranicemi našich smyslů. Rád se potuluji po horách nebo v jiné civilizací nepolíbené krajině. Organizuji od roku 2016.

Borek Požár

Bývalý atlet, který zjistil, že jeho cesta je neudržitelná, a tak teď hledá novou. 👣 Nápravu těla všemožnými sporty se snažím kombinovat se studiem informatiky na Matfyzu a cestováním. 🌄 Po světě nejen běhám, ale i jezdím na kole nebo stopuji. Organizuji od roku 2018.

Helena „Helča“ Nováková

Helena Nováková
Studuji učitelství matematiky a fyziky na Matfyzu. Kromě toho ve volném čase ráda zpívám, hraji na kytaru, lezu na stěně nebo vyrazím do přírody. Organizuji od roku 2022.

Jan Piroutek

Studuji informatiku. Ve volném čase se rád kouknu na seriál či si užívám denního snění. Organizuji od roku 2020.

Jiří Polách

Studuju Chemii. Ve volné čase se věnuju skautu, hraní dračího doupěte a taky vytváření roztodivných masek z tekutého latexu. Organizuji od roku 2023.

Jolana „Jolča“ Štraitová

Jolana Štraitová
Kromě matematiky a informatiky mám ráda tučňáky 🐧🐧🐧. Taky ráda sportuju, dělám orientační běh a baví mě frisbee. Nemám ráda, když mi lidi říkají, že vypadám, jako když jsem se právě probudila. Organizuji od roku 2023.

Jonáš „Jidáš“ Havelka

Jonáš Havelka
Studuji Matematickou analýzu na MFF UK a Informatiku na MFF UK. Stejně jako matematiku a programování miluji hudbu. Hraji na kytaru a klávesy a velmi rád tančím. Ve volném čase studuji výše zmíněné obory. Organizuji od roku 2020.

Julie „Juli“ Křimská

Julie Křimská
Studuji na MFF UK Obecnou matematiku a Fyziku. K tomu jsem trenér plavání a nadšenec do genetiky. Nikdy se nebráním diskuzi o knihách a nejnáhodnějších tématech. Organizuji od roku 2023.

Kateřina „Voky“ Vokálová

Kateřina Vokálová
Studuji Diskrétní modely a algoritmy na MFF UK se zaměřením na intervaly a optimalizaci. Dále cvičím jógu, běhám orienťák a šermuji jedenapůlručním mečem. Organizuji od roku 2020.

Kateřina „Káťa“ Čížková

Kateřina Čížková
Po bakaláři na Matfyzu jsem se přesunula do Brna, kde nyní studuji Umělou inteligenci a zpracování dat. Ráda trávím čas v přírodě a s fajn lidmi, nejraději obojí naráz. Kromě toho mě baví vyrábět všechno možné, ráda šiju a pletu. Organizuji od roku 2018.

Klára Grinerová

Jsem Klárka a stále ještě jsem si nezvládla napsat rozumný popisek... Věřím ale, že to jednoho dne zvládnu! Organizuji od roku 2021.

Kristýna Petrlíková

Studuji Informatiku na MFF UK. Ve volném čase vymetám čajovny. Organizuji od roku 2022.

Láďa Vávra

Organizuji od roku 2023.

Lenka Šimová

Mám ráda nejen matematiku a informatiku, ale i hudbu a přírodu. Zpívám ve sboru a kdykoli mám příležitost, cestuji :) Organizuji od roku 2023.

Lucie Kundratová

Studuji matematiku, příležitostně mě baví i fyzika. Mám ráda orientační běh. Organizuji od roku 2019.

Ludmila Bujnovská

Studuji molekulární biologii na UK. Mimo organizování M&M mě baví všelijaké kreativní aktivity. A taky se moc ráda směji. Organizuji od roku 2018.

Marian Růžička

Jsem zapálený do spousty věcí, které pravidelně střídám. Rád si zahraju na nějaký nástroj, něco si ušiju, nebo svou přítomností způsobuju chaos. Studuju informatiku na MFF. Organizuji od roku 2023.

Martin Zimen

Mám rád Kofolu a kremrole. Organizuji od roku 2019.

Martin Dvořák

Doktorandím na ISTA (Institute of Science and Technology Austria). Když zrovna nedělám matiku, lezu na stěny nebo hraju videohry. Organizuji od roku 2016.

Martin Fof

Studuji matematiku na Matfyzu. Kromě matiky mám rád programování, lidi a všechny možné blbosti. Organizuji od roku 2022.

Pavel „LEdoian“ Turinský

Pavel Turinský
Zajímám se o operační systémy, sítě a bezpečnost. S oblibou jím a chodím na dlouhé výlety. Občas se pokusím vlastnoručně opravit nějakou elektroniku a občas se to i povede. Organizuji od roku 2017.

Pavla „Pája“ Trembulaková

Pavla Trembulaková
Pokud narazím na dobrou knížku nebo seriál, tak mě od toho nic neodtrhne, dokud je nedokončím. Ráda sportuju a experimentuju v kuchyni. Organizuji od roku 2018.

Petr Hladík

Hraju frisbee. Organizuji od roku 2022.

Petr Vincena

Studuji informatiku, mám rád deskovky, bojovky, šerm a spánek. :-) Organizuji od roku 2015.

Tomáš Domes

Rád organizuji všechno možné, chodím po přírodě, čtu knihy, piji dobrou kávu a potkávám lidi. Ve volném čase studuji informatiku na Matfyzu. Organizuji od roku 2017.

Viktor Materna

Baví mě ekonomie a ekologie. Pracuji jako konzultant a analytik v neziskovém sektoru. Kromě toho rád jezdím na kole. Ve volném čase studuji informatiku na Matfyzu. Organizuji od roku 2020.

Vladan „Hroch“ Majerech

Vladan Majerech
Garant semináře. Přednáší na MFF UK.

Vojtěch Štěpán

Studuji informatematiku na MFF UK. Ve volném čase si rád zahraji na saxofon, či něco přečtu. Organizuji od roku 2023.

Vojtěch „Dláža“ Gaďurek

Vojtěch Gaďurek
Ahoj, jmenuji se Vojta. Mám rád matiku, a proto piluji své znalosti na MFF UK. Zde jsem nalezl své skryté informatické já. Mezi mé záliby patří bytí vedoucím na dětském táboře či čajové dýchánky. Organizuji od roku 2021.

Zuzana Svobodová

Mám ráda lidi a ráda nové lidi poznávám. Mezi moje záliby patří navštěvování pražských klubů a čajoven. Do přírody se taky ráda podívám, občas i na několikadenní trek. Baví mě hudba všemožných žánrů, tanec, divadlo a improvizace. Organizuji od roku 2016.

Vysloužilí organizátoři