M&M – korespondenční seminář a časopis MFF UK

Alžběta „Bětka“ Neubauerová

Alžběta Neubauerová
Studuji na Matfyzu učitelství matematiky a deskriptivní geometrie a hlavně deskriptíva je pro mě velkou výzvou. Ve volném čase ráda spím, piju kafe, čtu Zeměplochu a organizuji korespondenční semináře. :-) Organizuji od roku 2017.

Anna Mlezivová

Anna Mlezivová
Studuji matematiku na MFF UK. Kromě organizování M&M a PraSete se podílím na vedení skautského oddílu v Táboře. Organizuji od roku 2017.

Bedřich Said

Bedřich Said
Na MU v Brně se věnuji doktorátu z informatiky. Pracuji se senzory, protože mě baví pozorovat svět za hranicemi našich smyslů. Svou práci uplatňuji při vývoji elektroniky do UAV v Norsku. Rád se potuluji po horách nebo v jiné civilizací nepolíbené krajině. Organizuji od roku 2015.

Borek Požár

Borek Požár
Bývalý atlet, který zjistil, že jeho cesta je neudržitelná, a tak teď hledá novou. 👣 Nápravu těla všemožnými sporty se snažím kombinovat se studiem informatiky na Matfyzu a cestováním. 🌄 Po světě nejen běhám, ale i jezdím na kole nebo stopuji. Organizuji od roku 2017.

Helena „Helča“ Nováková

Helena Nováková

Jan Piroutek

Jan Piroutek
Studuji informatiku. Ve volném čase se rád kouknu na seriál či si užívám denního snění. Organizuji od roku 2019.

Jarek Požár

Jarek Požár
Jsem trenérem sportovního tance a učím hodiny tělocviku na ZŠ. Většinu svého volného času trávím trénikem. Taky rád hraju na kytaru a ukulele, zpívám, posouchám hudbu a čtu. Orguju od roku 2022.

Jonáš „Jidáš“ Havelka

Jonáš Havelka
Studuji Obecnou matematiku na MFF UK a Informatiku na MFF UK. Stejně jako matematiku a programování miluji hudbu. Hraji na kytaru a klávesy a velmi rád tančím. Ve volném čase studuji výše zmíněné obory. Organizuji od roku 2019.

Karel Balej

Karel Balej
Studuji fyziku a moc mě to baví. Ve volném čase koukám z okna a také programuji. Organizuji od roku 2018.

Kateřina „Káťa“ Čížková

Kateřina Čížková
SIS říká, že jsem matfyzačka a informatička. Já obvykle říkám, že si to ještě rozmyslím. Ráda trávím čas v přírodě a s fajn lidmi, nejraději obojí naráz. Kromě toho mě baví vyrábět všechno možné, ráda šiju a pletu. Organizuji od roku 2017.

Kateřina „Voky“ Vokálová

Kateřina Vokálová
Studuji Informatiku na MFF UK a snažím se napsat bakalářku. Dále cvičím jógu, běhám, lezu na umělé stěně a čtu. Organizuji od roku 2019.

Klára Grinerová

Klára Grinerová

Kristýna Petrlíková

Kristýna Petrlíková
Studuji Informatiku na MFF UK. Ve volném čase vymetám čajovny. Organizuji od roku 2022.

Kristýna Ilievová

Kristýna Ilievová
Věnuji se doktorátu v oblasti molekulární biologie. Ve volném čase tropím vylomeniny všeho druhu. Cvičím acroyogu, věnuji se lezení, hraji frisbee, toulám se v přírodě,... Ráda si ale také odpočinu u dobré knížky. Organizuji od roku 2014.

Lucie Kundratová

Lucie Kundratová
Studuji matematiku, příležitostně mě baví i fyzika. Mám ráda orientační běh. Organizuji od roku 2018.

Ludmila Bujnovská

Ludmila Bujnovská
Studuji molekulární biologii na UK. Mimo organizování M&M mě baví všelijaké kreativní aktivity. A taky se moc ráda směji. Organizuji od roku 2017.

Marian Poljak

Marian Poljak

Martin Fof

Martin Fof
Studuji matematiku na Matfyzu. Kromě matiky mám rád programování, lidi a všechny možné blbosti. Organizuji od roku 2022.

Martin Dvořák

Martin Dvořák
Studuju Vědu na IST Austria (Ph.D.). Zabývám se hlavně výpočetní složitostí a formalizací matiky. Taky zkoumám hry. Občas lezu — někdy na stěnu, někdy na nervy. Rád vykládám o matice — ostatním lidem i svým morčátkům. Organizuji od roku 2015.

Martin Zimen

Martin Zimen
Mám rád Kofolu a kremrole. Organizuji od roku 2018.

Matej „ML“ Lieskovský

Matej Lieskovský
Dělám doktorát z teoretické informatiky. Jsem nadšený cyklista a obecně zvídavý člověk. Zlí jazykové tvrdí, že můj úkolníček není spočetně dlouhý. Organizuji od roku 2013.

Pavel „LEdoian“ Turinský

Pavel Turinský
Studuji informatiku, zajímám se konkrétně o operační systémy. Ve volném čase s oblibou jím a rozebírám věci. Když mi zbývá čas, tak se rád procházím. Organizuji od roku 2016.

Pavla „Pája“ Trembulaková

Pavla Trembulaková
Pokud narazím na dobrou knížku nebo seriál, tak mě od toho nic neodtrhne, dokud je nedokončím. Ráda sportuju a experimentuju v kuchyni. Organizuji od roku 2017.

Petr Hladík

Petr Hladík

Petr Vincena

Petr Vincena
Studuji informatiku, mám rád deskovky, bojovky, šerm a spánek. :-) Organizuji od roku 2014.

Tereza Agnes Pokorná

Tereza Agnes Pokorná
Studuji městské inženýrství na VUT v Brně a pracuju na stavbě železničních mostů. Ve volném čase šiji nebo čtu populárně naučné knihy. Organizuji od roku 2018.

Tomáš „Jethro“ Pokorný

Tomáš Pokorný
Studoval jsem informatiku a kartografii. Vyvíjím informační systémy do vlaků, zpracovávám dopravní data a učím programování. Ve volném čase rád něco vyrábím a jezdím na kole. Organizuji od roku 2010.

Tomáš Domes

Tomáš Domes
Rád organizuji všechno možné, chodím po přírodě, čtu knihy, piji dobrou kávu a potkávám lidi. Ve volném čase studuji informatiku na Matfyzu. Organizuji od roku 2016.

Veronika Jůzková

Veronika Jůzková

Viktor Materna

Viktor Materna
Studuji obecnou informatiku na Matfyzu. Zajímám se o kryptoměny a trading. Ve volném čase se věnuji ekologii a jezdím na kole. Organizuji od roku 2019.

Vladan „Hroch“ Majerech

Vladan Majerech
Garant semináře. Přednáší na MFF UK.

Vojtěch „Dláža“ Gaďurek

Vojtěch Gaďurek
Ahoj, jmenuji se Vojta. Mám rád matiku, a proto piluji své znalosti na MFF UK. Zde jsem nalezl své skryté informatické já. Mezi mé záliby patří bytí vedoucím na dětském táboře či čajové dýchánky.

Zuzana Svobodová

Zuzana Svobodová
Mám ráda lidi a ráda nové lidi poznávám. Mezi moje záliby patří navštěvování pražských klubů a čajoven. Do přírody se taky ráda podívám, občas i na několikadenní trek. Baví mě hudba všemožných žánrů, tanec, divadlo a improvizace. Organizuji od roku 2015.

Vysloužilí organizátoři

M&M organizují převážně studenti MFF UK. Realizace projektu byla podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a Jednotou českých matematiků a fyziků. S obsahem webu M&M je možné nakládat dle licence Creative Commons Attribution 3.0.