M&M - korespondenční seminář a časopis MFF UK

Alžběta „Bětka“ Neubauerová

betka.n@centrum.cz
Alžběta Neubauerová
Studuji na Matfyzu učitelství matematiky a deskriptivní geometrie a hlavně deskriptíva je pro mě velkou výzvou. Ve volném čase ráda spím, piju kafe, čtu Zeměplochu a organizuji korespondenční semináře. :-) Organizuji od roku 2017.

Aneta Pokorná

anet@iuuk.mff.cuni.cz
Aneta Pokorná
Jsem doktorandka na MFF UK se zaměřením na diskrétní matematiku. Kromě toho mě baví výlety, jízda na kole, curling a lezení po horách. Organizuji od roku 2013.

Anna Mlezivová

mlezivova.anna@gmail.com
Anna Mlezivová
Studuji matematiku na MFF UK. Kromě organizování M&M a PraSete se podílím na vedení skautského oddílu v Táboře. Organizuji od roku 2017.

Bedřich Said

bedrich.said@gmail.com
Bedřich Said
Na MU v Brně se věnuji doktorátu z informatiky. Pracuji se senzory, protože mě baví pozorovat svět za hranicemi našich smyslů. Svou práci uplatňuji při vývoji elektroniky do UAV v Norsku. Rád se potuluji po horách nebo v jiné civilizací nepolíbené krajině. Organizuji od roku 2015.

Borek Požár

pozar.borek@gmail.com
Borek Požár
Studium informatiky na Matfyzu se snažím kombinovat s profesionálním během (do vrchu, na dráze i silnici). Asi se mi to celkem daří, zatím mě z reprezentace ani ze školy nevyhodili. Po světě nejen běhám, ale i jezdím na kole nebo stopuji. Organizuji od roku 2017.

František Kmječ

frantisek.kmjec@gbl.cz
František Kmječ
Studuji informatiku. Ve volném čase skautuji a hraji frisbee. Organizuji od roku 2019.

František „Faník“ Zajíc

fandazajic@gmail.com
František Zajíc
Studuji fyziku na Matfyzu a jsem nadšeným organizátorem nejen M&Mka, ale i ŠMFka. Často někam cestuji, nejraději stopem. Cvičím akrojógu a létám s modely letadel. Organizuji od roku 2016.

Jakub Růžička

baku.nbk@seznam.cz
Jakub Růžička
Studuji informatiku na Matfyzu. Ve volném čase vedu skautský oddíl, jezdím na kajaku či běžkách. Organizuji od roku 2018.

Jakub Töpfer

jakub.topfer@matfyz.cz
Jakub Töpfer
Vystudoval jsem matematické metody informační bezpečnosti. Nyní hledám chyby v počítačových systémech. Nejraději odpočívám na horách. Organizuji od roku 2008.

Jan Piroutek

jan.piroutek@gmail.com
Jan Piroutek
Studuji informatiku. Ve volném čase se rád kouknu na seriál či si užívám denního snění. Organizuji od roku 2019.

Jan „Evžen“ Škvára

janskvara@email.cz
Jan Škvára
Jsem Evžen a studuji fyziku povrchů na matfyzu. Mám hodně rád MCU a knížky Victora Huga a Liona Feuchtwangera a ve volném čase natáčím absurdní amatérské filmy. Napiš mi, jestli chceš v nějakém hrát. Organizuji od roku 2017.

Jan Ponic

jponic659@gmail.com
Jan Ponic
Organizuji od roku 2017.

Jana Pallová

pallova.jane@gmail.com
Jana Pallová
Duší matematička a matfyzačka, tělem a vzděláním policistka, která míří do aktivních záloh k vojenské policii. Hrdá majitelka australského ovčáka se zájmem o sport, tanec, netflix a KAFE! Organizuji od roku 2018.

Jonáš „Jidáš“ Havelka

jonas.havelka@volny.cz
Jonáš Havelka
Studuji Obecnou matematiku na MFF UK a Informatiku na MFF UK. Stejně jako matematiku a programování miluji hudbu. Hraji na kytaru a klávesy a velmi rád tančím. Ve volném čase studuji výše zmíněné obory. Organizuji od roku 2019.

Karel Balej

karelb@gimli.ms.mff.cuni.cz
Karel Balej
Studuji fyziku a moc mě to baví. Ve volném čase koukám z okna a také programuji. Organizuji od roku 2018.

Kateřina „Káťa“ Čížková

katterrina98@gmail.com
Kateřina Čížková
SIS říká, že jsem matfyzačka a informatička. Já obvykle říkám, že si to ještě rozmyslím. Ráda trávím čas v přírodě a s fajn lidmi, nejraději obojí naráz. Kromě toho mě baví vyrábět všechno možné, ráda šiju a pletu. Organizuji od roku 2017.

Kateřina „Voky“ Vokálová

katerina.vokalova@outlook.com
Kateřina Vokálová
Studuji Informatiku na MFF UK. Cvičím jógu, běhám a čtu (buď náhodná skripta o teorii her, nebo Mayovky). Organizuji od roku 2019.

Kateřina Rosická

kacka.rosicka@gmail.com
Kateřina Rosická
Studuji fyziku na MFF UK. Ve volném čase ráda vařím a cvičím acroyogu. Organizuji od roku 2018.

Klára Grinerová

klara.griner@seznam.cz
Klára Grinerová

Klára Pernicová

klapernicova@gmail.com
Klára Pernicová
Studuji informatiku na MFF UK; ale matematika je samozřejmě taky supr. Ráda hraji na klavír a kazoo. A ještě raději hraji stolní tenis a LoLko. Organizuji od roku 2021.

Kristýna Ilievová

11kikina11@seznam.cz
Kristýna Ilievová
Věnuji se doktorátu v oblasti molekulární biologie. Ve volném čase tropím vylomeniny všeho druhu. Cvičím acroyogu, věnuji se lezení, hraji frisbee, toulám se v přírodě,... Ráda si ale také odpočinu u dobré knížky. Organizuji od roku 2014.

Kristýna Kamenářová

kristyna.kam@seznam.cz
Kristýna Kamenářová
Jsem studentkou fyziky. Také mě baví a zajímají vesmír, společenský tanec, řecká mytologie a trochu zbraně a munice. Organizuji od roku 2018.

Lenka Kopfová

lissi127@gmail.com
Lenka Kopfová
Studuju inforMatiku. Ráda hudebním, čtu, hraju deskovky a toulám se venku. Organizuji od roku 2019.

Lucie Kunčarová

lucy.kuncarova@gmail.com
Lucie Kunčarová
Studuji informatiku na Matfyzu. Mezi mé zájmy patří především sporty všeho druhu, ale také se ráda podívám na nějaký dobrý film, nebo začtu do zajímavé knížky. Organizuji od roku 2019.

Lucie Kundratová

lucie.kundratova@pksoft.org
Lucie Kundratová
Studuji matematiku, příležitostně mě baví i fyzika. Mám ráda orientační běh. Organizuji od roku 2018.

Ludmila Bujnovská

bujnlu@gmail.com
Ludmila Bujnovská
Studuji molekulární biologii na UK. Mimo organizování M&M mě baví všelijaké kreativní aktivity. A taky se moc ráda směji. Organizuji od roku 2017.

Martin Dvořák

dvorakmartinbridge@seznam.cz
Martin Dvořák
Studuju Vědu na IST Austria (Ph.D.). Zabývám se hlavně výpočetní složitostí a formalizací matiky. Taky zkoumám hry. Občas lezu — někdy na stěnu, někdy na nervy. Rád vykládám o matice — ostatním lidem i svým morčátkům. Organizuji od roku 2015.

Matej „ML“ Lieskovský

lieskovsky.matej+mam@gmail.com
Matej Lieskovský
Dělám doktorát z teoretické informatiky. Jsem nadšený cyklista a obecně zvídavý člověk. Zlí jazykové tvrdí, že můj úkolníček není spočetně dlouhý. Organizuji od roku 2013.

Pavel „LEdoian“ Turinský

pavel.turinsky@matfyz.cz
Pavel Turinský
Studuji informatiku, zajímám se konkrétně o operační systémy. Ve volném čase s oblibou jím a rozebírám věci. Když mi zbývá čas, tak se rád procházím. Organizuji od roku 2016.

Pavla „Pája“ Trembulaková

pavla.trembulakova@seznam.cz
Pavla Trembulaková
Studuji chemii na VŠCHT. Pokud narazím na dobrou knížku, tak mě od ní nic neodtrhne, dokud jí nedočtu. Organizuji od roku 2017.

Petr Vincena

vincena.petr@gmail.com
Petr Vincena
Studuji informatiku, mám rád deskovky, bojovky, šerm a spánek. :-) Organizuji od roku 2014.

Radek Olšák

radek@olsak.net
Radek Olšák
Studuji informatiku na MFF UK, ale rád se zabývám i matematikou. Baví mě kreslit, jezdit na kole a zkoušet hrát na různé hudební nástroje. Organizuji od roku 2018.

Tereza „tter“ Hladíková

tereza.tter.hladikova@gmail.com
Tereza Hladíková
Studuji architekturu a stavební inženýrství. Mým koníčkem je taky biologie. Ve volném čase šiji, kreslím nebo čtu. Organizuji od roku 2018.

Tomáš „Jethro“ Pokorný

xtompok@gmail.com
Tomáš Pokorný
Studoval jsem informatiku a kartografii. Vyvíjím informační systémy do vlaků, zpracovávám dopravní data a učím programování. Ve volném čase rád něco vyrábím a jezdím na kole. Organizuji od roku 2010.

Tomáš „Souri“ Sourada

tomas.sourada@seznam.cz
Tomáš Sourada
Studuji informatiku a mám rád matematiku. Když zrovna nedělám školu, tak zpravidla čtu, zpívám, spím nebo jím. Čtu knížky, zpívám s kytarou, spím dlouho a jím hodně. A hodně rád. Organizuji od roku 2018.

Tomáš Domes

domestomas@gmail.com
Tomáš Domes
Rád organizuji všechno možné, chodím po přírodě, čtu knihy, piji dobrou kávu a potkávám lidi. Ve volném čase studuji informatiku na Matfyzu. Organizuji od roku 2016.

Viktor Materna

viktor.mat@seznam.cz
Viktor Materna
Studuji obecnou informatiku na Matfyzu. Zajímám se o kryptoměny a trading. Ve volném čase se věnuji ekologii a jezdím na kole. Organizuji od roku 2019.

Vladan „Hroch“ Majerech

Vladan Majerech
Garant semináře. Přednáší na MFF UK.

Vojtěch Gaďurek

vojtechgadurek@gmail.com
Vojtěch Gaďurek
Ahoj, jmenuji se Vojta. Mám rád matiku, a proto piluji své znalosti na právnické fakultě. Mezi mé záliby patří bytí vedoucím na dětském táboře či čajové dýchánky.

Vysloužilí organizátoři

Korespondenční seminář M&M organizují převážně studenti MFF UK. Organizaci semináře a vydávání časopisu podporuje Jednota českých matematiků a fyziků. S obsahem webu M&M je možné nakládat dle licence Creative Commons Attribution 3.0.